GOK Klembów Gmina Klembów

Polub nas na Facebooku:

Gminny Ośrodek Kultury w Klembowie otrzymał dofinansowanie w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2016

13 marca Seniorzy spotkali się w GOKu by wziąć udział w prelekcji przedstawiciela Banku Pocztowego na temat zagrożeń czekających na Seniorów, korzystających z bankowości.

Zobacz więcej

lightbox

lightbox

8 marca świętowałyśmy dzień kobiet w Kinie za Rogiem w Pasku. Panie miały możliwość wzięcia udziału w pokazie makijażu wieczorowego. Dla każdej z Pań przygotowane zostały niespodzianki. Następnie odbył się seans filmu pt.: „Sztuka kochania”. Serdecznie podziękowania dla Dworu Klembów, Salonu fryzjerskiego Ewy Zych STYLOVE WŁOSY, Studia Urody Doroty Dzięcioł, Michaliny Więch, Agnieszki Kielak, Sklepu MINI DELIKATESY Władysława Kazy oraz Sklepu ALPIMAX Krzysztofa Skołorzyńskiego.

 

Zobacz więcej

opis dokumentutypdata

Regulamin

pdf07-03-2018[ Pobierz ]
568 kB

lightbox

lightbox

lightbox

Gminne obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych rozpoczęły się Mszą Św. w Kościele N.M.P. Matki Kościoła w Ostrówku z udziałem pocztów sztandarowych z Zespołu Szkół w Ostrówku i Klembowa oraz jednostek OSP Klembów i Krusze. Następnie Starosta Powiatu Wołomińskiego, Sekretarz Gminy Klembów, Przewodniczący Rady Gminy, Radni i Sołtysi Gminy Klembów, przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy, Szkół i mieszkańcy oddali hołd i złożyli wieńce przed Pomnikiem Ofiar NKWD. Zobacz więcej

lightbox

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )