Gminny Ośrodek Kultury

w Klembowie
ul. Strażacka 8
05-205 Klembów
29 741 03 50
gok@klembow.pl
NIP: 125 151 27 26
REGON: 141 624 205

 

Świetlica Wiejska: 

Pasek, ul. Wiśniowa 32

Nr konta GOK-u 23 1240 6074 1111 0010 2124 1632

 

 

 

Gminny Ośrodek Kultury w Klembowie  

otrzymał dofinansowanie w ramach   programu Dom Kultury+ Inicjatywy   Lokalne 2016  

 

 

Polub nas na Facebooku:

 

 

 

30 września o godz. 14:00 odbędzie się spotkanie podsumowujące Letnią Akademię Przygody. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania koncertu zespołu Ale-Babki, który zaprezentuje utwory muzyki biesiadnej i ludowej, a także zasmakować dań, przygotowanych przez Seniorów z Klubu Seniora "Przystań", które tematyką nawiązują do jesiennej pory roku.

Zapraszamy!


lightbox

Rusza nabór na kurs tańca towarzyskiego.

Jednorazowe zajęcia cieszyły się dużym powodzeniem, dlatego postanowiliśmy wprowadzić taniec towarzyski jako zajęcia stałe w GOK-u.

Termin zajęć zostanie ustalony wraz z grupą.

 

Zapraszamy!

lightbox
lightbox

Dzień otwarty za nami!
Serdecznie dziękujemy zainteresowanym za przybycie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć Gminnego Ośrodka Kultury

w Klembowie. Wkrótce na stronie oraz na naszym profilu facebookowym pojawi się plan zajęć.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Zobacz więcej

lightbox

15 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Klembowie odbędzie się Przegląd Chórów im. Wacława Lachmana. Wystąpią chóry z terenu Powiatu Wołomińskiego, które zaprezentują jeden utwór Wacława Lachmana oraz jeden dowolny.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Ostatni seans filmowy z cyklu Kino pod Gwiazdami

19:00 na Placu Zabaw w Tule komedia "Asy Bez Kasy" !!!

O godzinie 20:45 zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas meczu DANIA - POLSKA

Zwycięstwo przybliży naszych piłkarzy do awansu na finały Mistrzostw Świata, które odbędą się w przyszłym roku w Rosji.

Kibicujemy naszym!

lightbox
lightbox

15 sierpnia na błoniach klembowskich, odbyły się dożynki gminne, które były znakomitą okazją do wspólnego kultywowania pięknych wiejskich tradycji oraz wspaniałej zabawy.

 

Zobacz więcej

WAKACYJNE PODRÓŻE

WAKACYJNE PODRÓŻE - Jarosławiec 21-27.08

W programie m.in.:

- Nowość lata - Papugarnia

- Latarnia morska

- Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie

- Muzeum Bursztynu

- Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach

- Kąpiel w krytym basenie z podgrzewaną wodą

- Ratownik na plaży

- i inne atrakcje

 

Wyjazd sprzed budynku GOK 21.08 godz. 5:00

Powrót do Klembowa 27.08 w godz. wieczornych

lightbox

Gminny Ośrodek Kultury prowadził konkursy plastyczne dla dzieci podczas II Zlotu Starych Traktorów na Mazowszu, który odbył się 1-2 lipca b.r.

 

Zobacz więcej

Jak co roku w Parku w Ostrówku w ramach cyklu „Muzycznie pod Dębami” odbył się koncert na powitanie lata. Tuż po Klembowskich Wiankach na scenie w Parku zaprezentowały się  dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kruszu(przygotowane do występu przez pana Marcina Szczapę) i Woli Rasztowskiej, potem  nastąpiło losowanie nagród od sponsorów w loterii zorganizowanej przez Koło Caritas z Ostrówka.

 

Zobacz więcej

 

 

lightbox

Po  raz pierwszy w naszej gminie spotkaliśmy się w sobotę 24 czerwca na tradycyjnych świętojańskich wiankach, nazwaliśmy je Klembowskie Wianki i mamy nadzieję, że  na stałe wpiszą się w kalendarz kulturalny gminy Klembów.

Starosłowiańskie święto zakochanych, jak głosi tradycja opisana w „Starej Baśni” przez Ignacego Kraszewskiego, obchodzone było  w noc y z 21 na 22 czerwca, czyli najkrótszą noc w roku.

 

Zobacz więcej

 

lightbox

Bieszczady
lightbox

Przewidywany plan wycieczki w Bieszczady „Szlakiem różnych kultur”

 

Sobota, 10.06.2017r. - Wyjazd sprzed budynku GOK Klembów – 6.30.  Kazimierz Dolny – Rynek - czas wolny - 

1 h. Przyjazd do Pensjonatu „Gawra” – zakwaterowanie i obiadokolacja.

Niedziela, 11.06.2017r. – Śniadanie w pensjonacie. Wycieczka do Leska (dla chętnych Msza św. ) Wyjazd do Komańczy, miejsca związanego z Kardynałem Stefanem Wyszyńskim, klasztor Sióstr Nazaretanek, grekokatolicka Cerkiew Opieki Matki Bożej. Obiadokolacja z degustacją potraw regionalnych oraz integracja przy muzyce „Bieszczadzkiego Grajka”.

Poniedziałek, 12.06.2017 r. – Śniadanie. Dzikie Bieszczady – „Traperska Wyprawa” z przewodnikiem (Solina, Bieszczadzkie Krupówki, Górzanka, Dolina Rabskiego, rezerwat Gołoborze, poszukiwanie górskiego kryształu i inne niespodzianki). Powrót do pensjonatu na obiadokolację.

Wtorek, 13.06.2017 r. – Śniadanie.  „Na Wysokich Połoninach”- wycieczka z przewodnikiem (Wielka Pętla Bieszczadzka, Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie, Cisna, „Stolica Zakapiorów Bieszczadzkich” – czas wolny. Spacer na Bieszczadzką Połoninę (czas przejścia ok. 3 h, trasa zależna od kondycji uczestników, warunków pogodowych i przygotowania uczestników). Powrót do pensjonatu na obiadokolację.

Środa, 14.06.2017 r. - Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd z „Gawry”. Sandomierz – obiad. Powrót do Klembowa w godzinach wieczornych.

Mammograf w Klembowie

VI Powiatowy Festiwal Piosenki "Piosenka jest dobra na wszystko"

lightbox

Za nami etap gminny VI Powiatowego Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Piosenka jest dobra na wszystko”. W tym roku dwadzieścioro uczestników prezentowało swoje umiejętności w repertuarze kabaretowym, w którym większość z nich świetnie się odnalazła, spośród nich wyłoniono czworo reprezentantów, którzy wezmą udział w etapie powiatowym 8 czerwca 2017r. Gminę Klembów w etapie powiatowym reprezentować będą uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kruszu i Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Woli Rasztowskiej. Naszym reprezentantom życzymy powodzenia!  Zobacz więcej
opis dokumentutypdata

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia

pdf08-05-2017[ Pobierz ]
322 kB
lightbox

Zbieramy grupę chętnych na zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP.

Zapisy pod numerem telefonu: 29 741 03 50

6.04.2017 r. - Tradycje wielkanocne - zajęcia rękodzielnicze

6.04.2017 r. odbyły się zajęcia rękodzielnicze, w których brali udział seniorzy oraz dzieci z Gminy Klembów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Zobacz więcej