GOK Klembów Gmina Klembów

Polub nas na Facebooku:

Gminny Ośrodek Kultury w Klembowie otrzymał dofinansowanie w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2016

 

                               Wakacyjne wspomnienia…

 

                Podsumowaniem projektu „Wakacyjna przygoda” była konferencja powakacyjna zorganizowana w Gminnym Ośrodku Kultury w Klembowie dla uczestników projektu oraz wszystkich chętnych. Podczas spotkania prezentowano zdjęcia i filmiki przypominające wakacyjne warsztaty czytelniczo – plastyczne, kulinarne, taneczne i wyjazdy. Przedstawiono tematykę całej akcji „Lato 2015” z udziałem 170 dzieci i 54 dorosłych, wspominano wycieczki edukacyjno – kulturalne do Sandomierza, Wrocławia, Term w Uniejowie oraz Wyprawę na Czarny Ląd do afrykańskiej wioski Kuanjamo w Polsce. Wszystkim uczestnikom projektu „Wakacyjna przygoda” oraz Rodzicom wspierającym nasze działania składamy serdeczne podziękowania.

 

                W drugiej części spotkania zaprezentowano ofertę zajęć pozalekcyjnych, które będą prowadzone w Gminnym Ośrodku Kultury w Klembowie oraz w Pasku.

 

                Na zakończenie konferencji instruktorki zajęć matematycznych MathRiders przeprowadziły dla osób zainteresowanych pokaz przykładowych ćwiczeń.

 

                Rok szkolny trwa, ale już niedługo ferie zimowe, pewnie znowu się spotkamy i będziemy kulturalnie i aktywnie spędzać wolny czas.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )